ÇAĞRI MERKEZİ ☎ 0850 346 03 35

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Kombi Arıza Bakım Servisi
Kombi Servisi İstanbul Kombi Servis Aynı Gün Kombi Servis Yerinde Onarım 1 Yıl Garantili Hizmet Hafta Sonu Servis Hizmetimiz Vardır. Kombi Servisi
7/24 ULAŞIN ÇAĞRI MERKEZİ

Boyler Arıza Servisi

Boyler Arıza Servisi

BOYLER TAMİR BAKIM SERVİSİ

Boyler Servisi Olarak İklimlendirme sistemlerinde sektörün öncüsü olan FHU Teknik olarak gerek soğutma sistemleri gerek ısıtma sistemlerinde adından sıkça söz edilir bir firma olmayı başardık. Günümüz teknolojisi ve dinamiklerine bağlı olarak siz değerli kullanıcılarımızında görüşlerini ve yorumlarını alarak günden güne büyümekteyiz. 

istanbulkombiservisi.com.tr web sitemiz ile soğutma sistemlerindeki faaliyetlerimizi sizlerle buluşturmakta sizlere online bir hizmet verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerde sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir hemen bir çağrı kaydı oluşturabilirsiniz.

  • EMNİYET TERTİBATI KONTROLÜ
  • BAKIM CEHENNEMLİĞİN TEMİZLENMESİ
  • BAKIM TÜRBÜLATÖRÜN TEMİZLENMESİ
  • BAKIM SIZDIRMAZLIK KONTROLÜ
  • BAKIM DUMAN SANDIĞI CÜRUF TEMİZLİĞİ
  • BAKIM BACA BAĞLANTISININ KONTROLÜ
  • BAKIM SU BASINCININ KONTROLLERİ
  • BAKIM BACA GAZI ANALİZ RAPORU

Kazan Brülör servisi için bizlere her zaman ulaşabilir, hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini uzmanından alabilirsiniz.

KAZAN SERVİSİ

Kazan servisi olarak her marka cihazınızın 1 yıl garantili orjinal yedek parça ile hizmet vermekteyizKazan servisi olarak yıllar boyunca kazandığımız tecrübemizle arızalanan her marka Kazanlerinizin tamirini uygun fiyatlarla yaparak sizi mutlu etmeyi hedeflemekteyiz.

Kazan servis alanında tecrübeli ve uzman kadromuzdan servis ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Kazan bakım ve servis işlemleri garantili olarak yapılmakta olup oluşabilecek herhangi bir teknik sorunda destek ekibimiz yakından ilgilenecektir. Kazan servis işlemlerinizi bizden aldığınız sürece kazanınız güvende olacaktır.

Kazan bakımları cihazın verimli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlamaktadır. Oluşabilecek arıza ve performans düşüklüğünün önüne geçmektedir. Bakım yapılmayan cihazının verimi düşmekte ve doğalgaz tüketimi artmaktadır. İstanbul Kazan Bakımı ve İstanbul Kazan Arıza İşlemleriniz İçin bizlere dilediğiniz zaman 085 346 0335 destek hattımızdan ücretsiz ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

12 Kasım 2020
812 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

KOMBİ SERVİSİ HEMEN ARAYIN