ZEYTİNBURNU BUDERUS SERVİSİ

Zeytinburnu Buderus Servisi Olarak Kombi Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile kombilerinizin yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor. kombilerinizin periyodik bakımlarını yaparak cihazlarınızın ömrünü uzatıyor. Türkiye’nin hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home 7/24 uzman desteği yanınızda. Kombi Bakım Servisi işlemleriniz için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Kombi Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 7069 nolu numarayı arayabilirsiniz.

buderus-kombi-servisi

ZEYTİNBURNU BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

BUDERUS markasının başarılı hikâyesi, 1731 yılında Johann Wilhelm Buderus’un demir dökümhanesi ile başlar. Demir ve çelik ticaretlerinden sonra dökme demir boru sistemleri ve ısıtma sistemleri üreten BUDERUS, kombi, kazan, güneş enerjili ısıtma sistemleri ve ısıtma bileşenleri üretimi ile sektör gelişimine katkıda bulunur. 2003 yılından sonra Bosch bünyesine geçen ve daha dinamik bir yapıya kavuşan BUDERUS, yeni nesil kombi, klima ve kazan üretimi ile iddiasını sürdürüyor. Çok büyük bir kullanıcı portföyüne sahip markaya BUDERUS servisi olarak biz de desteğimizi sürdürüyoruz.

BUDERUS Yoğuşmalı Kombi Neden Tercih Edilir?

Yoğuşmalı bir kombi, her zaman geleneksel muadillerine göre % 15-30 daha az enerji tüketir ve ev sahiplerinin evsel ısıtmanın çevre üzerindeki etkisini sınırlandırırken enerji tasarrufuna yardımcı olur. BUDERUS yoğuşmalı kombiniz, bir BUDERUS kombi servisi tarafından doğru bir şekilde monte edildiği ve bakımı yapıldığı sürece, hiç şüphesiz eviniz için güvenilir, uygun maliyetli ve enerji tasarruflu bir konfor yatırımı olduğunu kanıtlayacaktır.

Yoğuşmalı Kazan Çeşitleri

İki farklı yoğuşmalı kazan tipi vardır. Geleneksel kazanlar, bir silindir tank içinde bulunan suyu ısıtmak suretiyle çalışır. Bu seçenek, 2 banyolu daha büyük haneler için veya şebeke su basıncı düşük olduğunda uygundur. İkinci tür ise kombinasyon sistemi olan kombidir. Bu sistem, dağıtım şebekesinden doğrudan suyu ısıtır, ayrıca bir su tankı gerektirmez. Küçük evler ve daireler için idealdir, çünkü herhangi bir boşluğa sığabilecek kompakt, yerden tasarruf sağlayan bir çözümdür. Isıtma sisteminizde bir değişiklik düşünüyorsanız, BUDERUS kazan servisi veya BUDERUS boyler servisi teknik ekibimiz size en uygun çözüm önerilerinde bulunabilir.

Kazan ve Kombi Ortak Arızaları Nelerdir?

Yeni BUDERUS kombi ve kazanların tümü, verimlilik, dayanıklılık ve enerji tasarrufu odaklı en ileri teknoloji ile üretiliyor. Daha az olmakla beraber kombi ve kazanlar arızalanabilir, zamanla aşınan parçaları olabilir veya voltaj değişikliği gibi çevresel ani bir etken kombi veya kazan sisteminize zarar verebilir. BUDERUS teknik servisi deneyimlerine göre en sık görülen kombi ve kazan arızaları:

– Gürültülü çalışma
– Donmuş yoğuşma boruları
– Düşük kazan basıncı
– Aralıklı ısı ve sıcak su
– Sızıntı ve damlama

Kombi veya kazanınızdaki arıza ne olursa olsun sorunun kısa sürede giderilmesi mümkündür. Buderus Kombi servisi teknisyenlerimiz için hiçbir iş çok karmaşık değildir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmetimizi ihtiyaçlarınıza ve rutininize göre uyarlıyoruz. 7/24 teknik servis çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kazan veya kombi cihazınızın size en iyi performansı göstermesini sağlamak için her zaman hazırız.

ZEYTİNBURNU BUDERUS KAZAN SERVİSİ

Buderus Servisi

ZEYTİNBURNU BUDERUS KAZAN TAMİR SERVİSİ

Bulunduğunuz yer nere olursa olsun Buderus servis hizmetine ihtiyacınız varsa eğer bizi arayabilirsiniz. Buderus markalı kombi ve klimalar konusunda eğitimli ve tecrübeli olan ekibimizle her daim huzurlarınızda olacağız. Sorunlarınızın son bulmasının yanı sıra sorularınızın yanıt bulması açısından da sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Amacımız her daim var olmanıza yardımcı olmak ve bu sebeple de en yakınlarınızda yerimizi almaktır.

Buderus Servisi günün kesintisiz saati huzurlarınızdadır. Bu düşünce ile Buderus markalı kombi ve klimalarınızın ihtiyacı olan tüm uygulamalarda bizi aramaya devam edin diyoruz. Çalışmalarımızdaki kesinlik ve netlik sebebi ile çözümlemelerimizde netlik içermektedir. Hiçbir zaman mağduriyet içermemektedir!
Buderus Servisi hizmetlerimizden dilediğiniz an yararlanabilme seçeneğine sahipsiniz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır. Huzurlarınızda her daim en iyi olabilmek adına varız. En iyi çalışmalarımız ve en uzman ekibimiz ile yine en yakınlarınızda bulunduğumuzu unutmayınız.

Buderus Servisi Çağırmadan Yapılacaklar
Özellikle de Buderus kombiniz ile sorun yaşamakta iseniz doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Firmamız sizlere sadece uzman teknisyenleri ile değil sunduğu bilgiler ile de yardımcı olmaya çalışmaktadır. Hazırladığımız bu yazımızı okuyarak veya aşağıda yer alan videomuzu izleyerek Buderus kombi arızalarında servis gelmeden önce yapılması gerekenler hakkındaki bilgilere ulaşabileceksiniz. Bilgileri inceleyip uygularsanız belki de sorununuzu servis ihtiyacı olmadan çözümlemiş olacaksınız. İşte sizler için servis öncesi yapılması gerekenler hakkındaki bilgiler:


Buderus Arızalarında Yapılacaklar

Buderus kombinize gaz gelip gelmediğini kontrol edin Buderus kombiler gaz olmadan çalışma yapmaz. Genelde ateşleme sorunu yaşattırır. Bu gibi durumlarda en başta yapılması gereken konutta gaz olduğundan emin olmaktır. Bu yüzden de gaz vanalarına bakmalısınız. (ocağınız da doğalgazlı ise konutunuzda; 1-kapı dışında, 2-kombi yanında,3-ocak yanında doğalgaz vanası olmalıdır) vanaların açık olması şarttır. Kapalı ise (boru ile aynı hizada değilse) açık konuma çevirmelisiniz. Vanalar açık; ocak ve kombi çalışmıyorsa bölgede gaz çalışması olabilir. Doğalgaz dağıtım şirketini arayabilir bilgi alabilirsiniz. Ocak çalışıyor kombi çalışmıyorsa sorun kombide demektir.
Buderus kombinizin basıncını kontrol edin İdeal Buderus kombi su basınç seviyesi 1 ile 2 barın ortasıdır. Bu konumun altı düşük, üstü yüksek basınç demektir. Yani 1 barın altında 0 a yakın ise düşük olduğunu, 2,5-3 barın üstünde ise yüksek olduğunu anlayabilirsiniz. Basıcın düşük olduğu durumda da yüksek olduğu durumda da cihaz arızaya geçebilmektedir. Düşük ise dolum vanası ile su basılmalı, yüksek ise kalorifer havası alınarak basınç düşürülmelidir. Sorun basınç ile alakalı ise bu uygulamalar yapılarak sorun servis öncesinde çözümlenmiş olacaktır.
Buderus kombinize reset atmayı deneyin Yalnız resetleme işlemi her arıza durumunda yapılmamalıdır. Ekranda hata kodu olduğunu veya uyarı ledi yandığını gördüğünüz zaman resetleme işlemini uygulamalısınız. Resetleme düğmesi her Buderus markalı kombide bulunmaz. Bu durumda cihazı kapatıp birkaç saniye sonra yeniden açmak gerekir. Sorun devam ederse bu uygulamayı en fazla 3 kez yapabilirsiniz. 3 resetleme sonrasında da sorun düzelmez ise mutlaka uzman bir Buderus Servisi ile görüşerek yardım almalısınız.
Buderus Servisi çağırmadan önce yapabilecekleriniz hakkında sizleri kısaca bilgilendirdik. Bu arıza durumunda her şeyden önce bahsi geçen uygulamaları yapmayı deneyin. Bir netice alamadıysanız eğer cihaza başka bir müdahalede bulunmayın. Aksi halde yaşadığınız ufak sorunlar büyük sorunlar haline gelebilir. Ayrıca maliyeti de geçiyoruz can ve mal güvenliğiniz tehlikeye atılır. Bu yüzden tüm Buderus cihaz arızalarında mutlaka işi uzmanına bırakın…

ZEYTİNBURNU BUDERUS KAZAN ARIZA SERVİSİ

ÇAĞRI MERKEZİ 444 7069