ÇAĞRI MERKEZİ ☎ 0850 346 03 35

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Kombi Arıza Bakım Servisi
Kombi Servisi İstanbul Kombi Servis Aynı Gün Kombi Servis Yerinde Onarım 1 Yıl Garantili Hizmet Hafta Sonu Servis Hizmetimiz Vardır. Kombi Servisi
7/24 ULAŞIN ÇAĞRI MERKEZİ

KOMBİ SERVİSİ

KOMBİ SERVİSİ

KOMBİ SERVİSİ

İstanbul kombi servisi size aynı gün hizmet imkanı sunmaktadır. 7/24 açık olan çağrı merkezimize istediğiniz her an kayıt bırakabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle servis hizmeti sunmaktayız.

İstanbul kombi servisinde arıza, bakım, onarım, petek temizleme vs tüm kombi hizmetlerini sağlamaktayız. 1 yıl garanti imkanı sunuyoruz. İstanbul geneli her ilçeye kombi servis hizmetinde bulunmaktayız. Sizlere en yakın servis hizmetlerini sunmaktayız.

Kombi Servisi

İstanbul kombi servisi ‘mizde aynı gün servis ve yerinde tamir edilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Bu yüzden profesyonel ekibimizle sorunsuz bir şekilde probleminizi çözmektedir. İstanbul kombi servisimizi çağırmak için iletişime geçebilirsiniz 0850 346 0335 Kredi kartıyla ödeme imkanı mevcuttur.

İstanbul kombi servisinde belirlediğiniz tarih ve saatte size servis imkanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti için 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.

İstanbul kombi servisi size anında bakım, onarım, arıza vs hizmet imkanları sunmaktadır. Profesyonel ekibimizle aynı gün hizmet imkanı sunmaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Yoğunluğunuza göre ortak saat belirleme imkanımız da mevcuttur.

Kombilerinizin markası ne olursa olsun bakımını düzenli yaptırmanız çok önemli. Bakımı yapılmayan kombilerin arızalanma ya da verim düşüklülüğü ihtimali çok yüksektir. İstanbul kombi servisimiz size bakım hizmeti de sunmaktadır.

Kombi Servisi
Kombi Servisi

Kombi Tamir Servisi

İstanbul kombi servisimiz kaliteli hizmet, orijinal yedek parça, temiz işçilik ve memnuniyet garantisi vermektedir. İstanbul kombi servisimiz bunların yanında uygun fiyat garantisi de vermektedir. Ayrıca kapıda ve kartla ödeme imkanı da mevcuttur.

Kış başlamadan kombinizi bakıma sokup daha büyük bir arıza başlamadan durdurabilirsiniz. Kombinizdeki sorunu hiç dert etmeden İstanbul kombi servisimizi arayabilirsiniz.

 Güleryüzlü temsilcilerimizle görüşme sağladıktan sonra gün içinde servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul kombi servisine ulaşmak için 0850 346 0335 numarayı arayabilirsiniz.

Kombi Servisi Merkez Bölge kombi servisi size aynı gün hizmet imkanı sunmaktadır. 7/24 açık olan çağrı merkezimize istediğiniz her an kayıt bırakabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle servis hizmeti sunmaktayız. Bölge Kombi Servisi

Kombi Arıza Servisi

Merkez Bölge kombi servisinde arıza, bakım, onarım, petek temizleme vs tüm kombi hizmetlerini sağlamaktayız.
1 yıl garanti imkanı sunuyoruz.

Merkez Bölge kombi klima servis hizmetinde bulunmaktayız. Merkez Bölge kombi servisimizde aynı gün servis ve yerinde tamir edilmektedir.
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden profesyonel ekibimizle sorunsuz bir şekilde probleminizi çözmektedir.
Merkez Bölge kombi servisimizi çağırmak için iletişime geçebilirsiniz
Merkez Bölge kombi servisinde belirlediğiniz tarih ve saatte size servis imkanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti için 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Bu sayede arızanız daha kısa sürede çözüme ulaşmış olur. İstanbul kombi servisinde orijinal parçalara 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız.

Kombi Servis
Kombi Servis
09 Ekim 2020
1.803 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Oğuzhan Gedikoğlu dedi ki:

    Sizlere çok teşekkür ederim eşimi hastaneden getirdim ve saat 23:40 civarı olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam kombinin çalışmadığını farkettim hemen servis arayışı içine girdim şuan yorum yazmakta olduğum servis bana nöbetçi kombi ustalarının olduğunu ve 1 saat içinde ustayı yönlendireceklerini söylediler usta sağolsun söylenilen zaman içinde geldi kombinin sensörü ve bakımını yaptılar sorun düzeltildi. Bizlere istenilen beklentiyi ve memnuniyeti sağladıkları İçin İstanbulkombiservisi.com.tr’ye çok teşekkür ederim iyiki bizler için varsınız Allah razı olsun

    1. SAYIN: Oğuzhan Gedikoğlu Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz istanbulkombiservisi.com.tr adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak istanbulkombiservisi.com.tr olarak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.7/24 Bize Ulaşabilir tüm soru ve sorunlarınızda servis talebleriniz için teknik destek alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

KOMBİ SERVİSİ HEMEN ARAYIN