ÇAĞRI MERKEZİ ☎ 0850 346 03 35

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Kombi Arıza Bakım Servisi
Kombi Servisi İstanbul Kombi Servis Aynı Gün Kombi Servis Yerinde Onarım 1 Yıl Garantili Hizmet Hafta Sonu Servis Hizmetimiz Vardır. Kombi Servisi
7/24 ULAŞIN ÇAĞRI MERKEZİ

İstanbul Petek Temizleme Servisi

İstanbul Petek Temizleme Servisi

İstanbul Petek Temizliği

Petek temizleme konusunda uzmanlaşmış 30 ekibimizle İstanbul geneli hizmet.  Verimli Isınma Tasarruf  Petekleriniz tıkalıysa; yüksek doğalgaz faturası ödedeğiniz halde ısınamazsınız. Memnuniyet
İş Ahlâkı Mahallenizdeki ustanın samimiyeti ve kurumsal hizmet kalitesi bir arada.

Doğalgaz Faturası Çok Geliyor

Kış aylarında insanların ağızlarında dolaşan ve en fazla duyulan cümlelerin başında doğalgaz faturası çok geliyorcümlesi olmaktadır. Hem ısınma sorunlarınin oluşması hem de doğalgaz faturalarının bu kadar çok gelmesinin tek açıklaması ise petek temizliği yapılmamış olmasıdır.

Peteklerin her iki yılda bir netlikle temizlenmiş olması gerekir. Aksi takdirde peteklerin içinde oluşan pislikler yüzünden hem doğal gaz faturaları yüksek gelecek hem de ortamlarda yeteri kadar ısınma sağlanamayacaktır.

Bu durumda yapılması gereken tek şey ise profesyonel bir tesisat firmasından petek temizliği prosedürlerinin alınmasıdır.

Bilindiği üzere günümüzde petek temizliği prosedürlerinde de diğer bütün tesisat arızalarının tamirlerinde de çalışma gösteren tesisat firmaları cihaz kullanıma sahip tesisat firmaları ve cihaz kullanımı olmadan çalışma yapan tesisat firmaları olarak ikiye ayrılmaktadır.

Petek temizliği prosedürlerinde netlikle cihaz sistemleri kullanan tesisat firmalarının tercih edilmesi gereklidir. Çünkü petek temizliği prosedürleri yalnızca cihaz sistemleri ile yapılan tesisat prosedürlerinden olmaktadır. Aksi durumları düşünülemez. Fakat tesisat cihazları kullanan tesisat firmaları arasında da gerekli olacak bir ayrım yapılmalıdır.

Çünkü tesisat cihaz sistemleri ile prosedür uygulayan tesisat firmalarının bir kısmı son sistem tesisat cihazları ile prosedür uygularken bir kısım tesisat firmaları da eski model ya da yan sanayi tesisat cihaz sistemlerini kullanmaktadır.

Kombi Servisi
Kombi Servis
Kombi Servis
15 Kasım 2020
599 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

KOMBİ SERVİSİ HEMEN ARAYIN