ÇAĞRI MERKEZİ ☎ 0850 346 03 35

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Kombi Arıza Bakım Servisi
Kombi Servisi İstanbul Kombi Servis Aynı Gün Kombi Servis Yerinde Onarım 1 Yıl Garantili Hizmet Hafta Sonu Servis Hizmetimiz Vardır. Kombi Servisi
7/24 ULAŞIN ÇAĞRI MERKEZİ

Buderus Kazan Servisi

Buderus Kazan Servisi

BUDERUS KAZAN ARIZA SERVİSİ

Buderus Kazan ServisBuderus Kazan Servisi

Uzun yıllar İstanbul bölgesi için, Buderus markasına Teknik servis hizmeti vermeyi hedeflemekte olan, merkez servis yeni yerinde hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Her geçen gün daha fazla müşterimize hizmet veriyor müşteri portföyümüzü her geçen gün kat be kat genişletiyoruz. Kışın gelmesi ile birlikte bizleri arayıp yıllık bakım yada yetkili kazan servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çoğu semtimizde doğalgaz kullanıma geçilmiş olup, kömür yakmanın çevreye ve insan sağlığına olan zararlarını bir nebzede olsa azaltmış bulunmaktayız. Sizin de tercihiniz merkezi sistem ısıtma sistemleri ise hele birde Buderus kazan ve Buderus brülör kullanıyorsanız, size her konuda yetkili olarak destek vermekten mutluluk duyarız.

Buderus doğalgaz yakıtlı kazanlar kalitesi, performansı ve dış görünüşü ile her zaman diğer markalara nazaran bir adım önde olmuştur. Birde brülör seçimini Buderustan yaptıysanız sorunsuz bir kış geçirebileceğiniz anlamına gelmektedir. Piyasada katı yakıtlı kazandan tutunda sıvı yakıtlı kazanlara son dönemlerde ise yoğuşmalı duvar tipi, birçok modeli bulunan Buderus bu sektörde liğder konumdadır.

Buderus Yoğuşmalı Kazan Servisi

Buderus yer tipi yoğuşmalı kazan yeni tip diye tabir ettiğimiz magnus modeldir. Premix brülörlü, premix yoğuşmalı yer tipi döküm kazan olarak imal edilmiştir. Analiz servis çekmeköy kazan servisi için yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Buderus duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ise; Alışılmışın dışında kazan denilince akla gelen görüntüden çok farklı olarak kombiyi andıran duvara monte yoğuşmalı Buderus kazanlardır. Kazan dairelerinde bulunan döküm modeller ile aynı görevi icra edebilirler, görüntüleri sizleri yanıltmasın. İhtiyaca göre teknik veriler baz alınarak sayıları artırılabilir. Piyasada birçok yerde Buderus lectus modeli ile karşılaşabilirsiniz.  Buderus  servisi olarak duvar tipi kazanlar için de bizleri arayabilir siniz.

Buderus Kat kaloriferi; Diğerlerine göre daha az tercih edilen, ancak kullanan sayısının göz ardı edilemeyeceği bir sistemdir. Bireysel kullanım için çok ideal olup, yakıt tasarrufu ve enerji tüketimi sadece kullanıcısına aittir. Çekmeköyde birçok aile ısınmak için kat kalorifer kullanıyor yada kullanmak için bizlere müracaat ediyor. Sizde teknik destek için bizleri arayabilir kat kaloriferleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Buderus Duvar Tipi Kazan Servisi

Buderus merkezi sistem kazan modelleri:

Buderus Lectus Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan
Buderus Magnus Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan
2 Yada 3 Geçişli Multıbloc Üflemeli Brülörlü (Cebri) Çelik Kazan
Brötje Logobloc Üflemeli Brülörlü (Cebri) Çelik Kazan
Buderus Linyitomat Plus Katı Yakıtlı Çelik Kat Kaloriferi
Buderus Linyitomat Fanlı Katı Yakıtlı Çelik Kazan
Buderus Otomatik Yüklemeli Linyitomat Plus Katı Yakıtlı Çelik Kat Kaloriferi
Buderus Fatih/Göksel Sıvı Yakıtlı Çelik Kat Kaloriferi
Buderus Yakut Plus Üflemeli Brülörlü (Cebri) Çelik Kazan
Buderus Elmas Üflemeli Brülörlü (Cebri) Çelik Kazan
Tercihiniz yada oturduğunuz bina hangi modeli destekliyor olursa olsun, bizler sadece 1 telefon uzağınızdayız. İster kazan servisi çağırmak için, isterseniz de bilgi almak için bizleri arayabilir siniz. Çekmeköyde bulunan iş yerimizde sizleri güler yüzlü personellerimiz karşılayarak Buderus yetkili kazan servisine yakışan şekilde sorunlarınızı gideriyor olacağız.

02 Aralık 2020
574 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

KOMBİ SERVİSİ HEMEN ARAYIN